fbpx

(050) 529 1659

ЛЕКЦІЯ "Де закінчується характер і починається виховання?"

Не завжди проблеми в поведінці дитини пов’язані з неправильним вихованням або дитячими травмами батьків, які вони «відіграють» на дітях. Інколи відхилення в розвитку або яскраво виражені індивідуальні особливості дитини викликають абсолютне здивування та розгубленість дбайливих батьків. Для батьків складно знайти відповіді на питання, що вони роблять «не так». Нерідко бувають батьки та діти, особливості характерів яких драматично різні та абсолютно не співпадають. Вони настільки різні, що здаються один для одного інопланетянами. Як в таких випадках знаходити спільну мову? Як зберегти індивідуальність дитини та не нашкодити надмірним вихованням?

ЛЕКЦІЯ "Секс.Просвіта"

Існують питання, які інколи соромно ставити навіть дорослим. Питання сексуального життя та статевого виховання. У підлітковому віці відповіді на них важливо отримати. І краще, щоб відповіді були кваліфіковані та зрозумілі. Для кого: підлітки 13-17 років. Теми, які потрібно охопити, складно пояснити швидко. Питання сексуальної освіти містять багато цікавого та важливого. А ще ми б хотіли почути питання підлітків та знайти відповіді на них. Тому лекція розрахована на 2 дні.

ЛЕКЦІЯ "Про залежність"

В сучасному світі проблема залежностей є дуже гострою, а небезпека може чекати будь-де та будь-коли. Неможливо говорити про психологічне здоров’я без застережень та профілактики залежностей, які можуть з’явитися непомітно, спочатку здаватися безпечною розвагою, а потім зруйнувати життя. І підлітки дуже вразливі до таких небезпек. Гаджети, комп’ютерні ігри, «спокусливі» пропозиції, що здаються розвагами – все це оточує дітей щодня. І якщо уникнути пропозицій не вдається, то варто розуміти наслідки, вчитися себе контролювати та говорити «ні». Адже вміння говорити «ні» – це також свобода.