fbpx

(050) 529 1659

Ірина ФІЛОНЕНКО

Психолог-консультант, засновниця проекту Значимо.Про., понад 10 років досвіду в юриспруденції та корпоративній сфері.

Мені завжди цікаво спілкуватися  із вже не дітьми, а дорослими, просто ці дорослі знаходяться на початку шляху. Вони готові до нового, відкриті та щирі. Ще не зашорені у проблемах та розчаруваннях, не закореніли у своїй ригідності та самовпевненості. Вони енергійні та безпосередні. Так, їх енергія буває наповнена негативними емоціями, протестом та навіть агресією. Але для мене це не означає, що їх непотрібно розуміти, приймати та підтримувати.  А ще я розумію, як складно батькам у непростий період дорослішання їх дітей.

Ми прагнемо, щоб інформація була актуальною та корисною, тому до наших занять та лекцій долучаються  кваліфіковані, досвідчені  спеціалісти, психологи та психотерапевти.

Facebook та Instagram Ірини

НАШІ ЛЕКТОРИ:

Наталя НАУМЕНКО

Дитячий клінічний психолог з багаторічним досвідом, кандидат психологічних наук (спеціальність — медична психологія).

Ольга ІВАНОВА

Дипломований психолог, сертифікований консультант в напрямках позитивної психотерапії, транзакційного аналізу, EMDR, розробник і ведуча психологічних тренінгів, член Української асоціації транзакційного аналізу, психолог-експерт у ЗМІ.

Анна РЕВУНЕЦЬ

Лікар-психолог вищої категорії, сексолог та психотерапевт, член Асоціації сексологів та сексотерапевтів України, понад 14 років досвіду.